سفارت جمهوری اسلامی ایران - صوفیا
گالری تصاویر
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
اخبار > دیدار جناب آقای دوطاقی، کادار محترم سفارت جمهوری اسلامی ایران در صوفیا، با جناب آقای کرالف، وزیر محترم امور جوانان و ورزش جمهوری بلغارستان


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار جناب آقای دوطاقی، کادار محترم سفارت جمهوری اسلامی ایران در صوفیا، با جناب آقای کرالف، وزیر محترم امور جوانان و ورزش جمهوری بلغارستان

 

به نام خدا

سایت وزارت جوانان و ورزش جمهوری بلغارستان:

بلغارستان و ایران در زمینه جوانان، یادداشت تفاهم امضا می کنند

جناب آقای کراسن کرالف، وزیر امور جوانان و ورزش با جناب آقای حسن دوطاقی، کاردار موقت سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلغارستان، دیدار نمود.

در این دیدار در خصوص امضاء یادداشت تفاهم همکاری در زمینه جوانان، میان وزارت جوانان و ورزش بلغارستان و وزارت ورزش و جوانان ایران، تبادل نظر نمودند. این یادداشت تفاهم در دوره اول وزارت آقای کرالف به عنوان وزیر ورزش تهیه شده بود، اما در دوره دولت موقت متوقف شد و اکنون روند آن مجدداً به جریان می افتد. پیش بینی می شود که سند مذکور همزمان با نوزدهمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی، صنعتی، تجاری و فنی بلغارستان - ایران در تاریخ  17 الی 21 سپتامبر در صوفیا امضا گردد. 

جناب آقای کرالف بطور رسمی از جناب آقای مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران، دعوت نمود تا به همراه گروهی از کارشناسان امور جوانان به بلغارستان سفر کنند و با امضا یادداشت تفاهم زمینه اقدامات برای همکاری های آتی فراهم گردد.

یادداشت تفاهم همکاری در زمینه تربیت بدنی و ورزش در سال 2013به امضا رسیده است.

کرالف اظهار داشت:" بلغارستان و ایران همکاری بسیار مناسبی در مناسبات ورزشی دارند و خوشحالم که با امضاء یادداشت تفاهم در زمینه جوانان نیز این مشارکت را گسترش خواهیم داد. در کشتی، فوتبال، والیبال و وزنه برداری همکاری های خوبی داریم. درضمن از فرصت استفاده می کنم و برای شما در رقابت های آتی قهرمانی والیبال مردان جهان که بلغارستان و ایتالیا میزبانان آن هستند، آرزوی موفقیت می نمایم."  جناب آقای کرالف از جناب آقای دوطاقی دعوت نمودند تا در وارنا، شهر زادگاه خود، مسابقات تیم ایران را تماشا کند.

جناب آقای حسن دوطاقی نیز از وزیر محترم به جهت فراهم نمودن شرایط بسیار مناسب برای والیبالیست های ایرانی در دوران مسابقات جهانی، تشکر نمود.

http://mpes.government.bg/Pages/Press/News/Default.aspx?evntid=514bF6iQUpk%3d

 


١٦:٥٩ - 1397/04/29    /    شماره : ٥٢٥٧٠٢    /    تعداد نمایش : ٩٧خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران